2018 de yedi arama motoru optimizasyonu uygulamasıtaharri motoru optimizasyonu, zaman işaret önemli sayısal pazarlama stratejilerinden biridir. rabıtalı yalnız icraat olmadan, işletmeler rakipleri karşısında gerilemeye başlarlar.

Dijital pazarlama dünyasına uzaktan tanıdık iseniz, arama motoru optimizasyonunu veya SEO’yu duymuşsunuzdur. SEO, günümüzün en ehemmiyetli sayısal pazarlama stratejilerinden biridir ve bu çalışmayı düzenli ancak şekilde yürütmeden, şirketler rakipleri ile yarışma edemezler.

SEO kararlı olarak geliştirilen tanınmayan stratejiler okunuşu teknikler ile sürekli gelişen yalnız alandır. Bununla birlikte, bu pazarlama tekniği, arama motoru algoritmalarında metodik değişikliklere basamak becermek zorundadır. Bu nedenle 2018’deki pazarlamacıların trendlere uyanıklık etmeleri ve oyunda kalmaları gerekiyor.

Bu makalede, bayağı işletme sahiplerinin ilerlemesine muin edinmek ve taharri motoru oyununu rakiplerine muhalif sahip olmak özgü yedi SEO emare okunuşu püf noktası ele alacağız. Bu stratejiler dürüst ancak şekilde uygulandığında, marka görünürlüğünü, taharri motoru sıralamasını okunuşu umumi web sitesi performansını iyileştirmeye muin olabilirler.

1-Sesli aramayı görüş ardı etmeyin.
Google 2016’da, hareketli arama platformundaki hepsi arama sorgularının yüzde 20’sinin ün devamlı olduğunu duyurmuştu . Bu sayı, Google home, Amazon Alexa, Siri, Google Asistanı, Cortana vb. Gibi cihazların lansmanı ile artmıştır. Artan sayıda kişi, taharri çubuğunda taharri sorgusunu haber vermek alegori sesli sorular sorar. 2018 de bu oranın %30 lar civarında olacağı oranlama ediliyor.

Pazarlamacıların stratejilerini bu değişime uyacak şekilde düzenlemeleri gerekiyor. zımni henüz ayrıntılı akrep çevirgeç kelimelere ve birleşik danışma yapısına malik olmalıdır. Ayrıca, yevmiye dilde kullanılan sözdizimini ilave etmek de sağlıklı yalnız fikirdir.

2-Önce mobil düşünün.
Mobil arama zaten masaüstü aramayı aştı. seda devamlı arama, bunu 2018’de daha da hızlandıracaktır. Çoğu kişi, Alexa cihazlarından ve Google gibi velinimet asistanlardan değil, akil telefonlarından sesli arama kullanır. Google okunuşu öbür arama motorları bu eğilimi ayrım etmiş ve hareketli mevzun web siteleri ilk sıralara yerleşmiştir.

Bu, Google’ın web sitelerini, bitimi yıllarda yaptığı gibi, masaüstü sürümü yerine mobil sürümün kalitesine okunuşu içeriğine nazaran sıralayacağı anlamına gelir. Hızlandırılmış mobil sayfalar, web sitelerinin okunuşu şirketlerin oyunda ilerlemesine ve taharri motoru öz sayfalarında SERP henüz arka sıralarda vaziyet almasına nesne) olacaktır. Google, hareketli sürümün elbette başarım gösterdiğini, hangi genişliğinde hovarda yüklendiğini ve sayfaları sıralamaya başlamadan geçmiş zaman hangi genişliğinde kolaylık kullanılacağını değerlendirir.

3-Öne çıkan snippet’lerden gelen trafiği çekmece ardı etmeyin.
Öne çıkan snippet‘ler, SERP’nin giysi kısmında bulunan bilgilerin yoğunlaştırılmış yalnız şeklidir. Web sitesi bağlantısının yanı sıra, içeriğin kısa bir kez özeti ile taharri motoru, kullanıcılara bilim sağlar. Bu snippet’ler, organik trafiğin genişlik az yüzde 10’unu SERP’ler üzerinde tamlanan işaret yüksek sonuçlardan almaktadır okunuşu bu devir içinde artacaktır, bu yüzden pazarlamacıların içeriği buna bakılırsa şekillendirmesi gerekir.

Bu snippet’ler, kullanıcı deneyimi üstünde yapıcı etkisi olan derinlemesine kuyruk sorgularına gene kısaca cevaplardır. Arama motoru kullanıcılarına, snippet bağlantısını tıklayıp, açıklamayı gezmek daha alımlı gelmektedir. Verilerinizi ve içeriğinizi yapılandırarak okunuşu bilgileri kati okunuşu özlü aynı şekilde saklayarak bundan faydalanabilirsiniz.

4-Anahtar kelimelerinizin ardındaki gaye önemlidir.
Arama sorgusunun ardındaki amaç, düşüncesiz asistanların ve yapmacık zekanın AI, otomobil öğreniminin okunuşu daha kişiselleştirilmiş bir kez arama motoru deneyiminin birleşimi dolayısıyla dikkate alınması gereken stratejik birleşik etken haline gelmiştir. Google, yalnız kullanıcının mazi aramalarına ve eğilimlerine, bulunan konumuna ve işaret ilgili ve şimdiki bilgileri sunmak maksadıyla sorgunun ardındaki niyetine bakacaktır.

Bu, arama motorlarının kullanıcıların eş şey satın kaplamak istemesi durumunda, Google’ın e-ticaret web sitelerini özge sayfalara ve medya satış noktalarına bakarak önceliklendireceği anlamına gelir. Kullanıcılar birleşik konuyu soruşturmak istiyorsa, Google güvenilen medya sayfalarına evleviyet verir. İçeriğiniz bu trok trendine fut uydurmalıdır.

5-Kullanıcı deneyimine valör verin.
Kullanıcı deneyimi hâlen işaret stratejik sıralama faktörüdür okunuşu tüm arama motorları buna odaklanmıştır. Web siteniz hovarda bir şekilde yüklenmeli, hem mobil hem de masaüstü platformlarda sorunsuz benzer şekilde çalışmalı okunuşu tüm bölümlerine erişmesi kolay olmalıdır. Google eliyle yapılan anketler okunuşu araştırmalar , sitenin yüklenmesinin 3 saniyeden henüz ayrıntılı sürmesi durumunda, bir web sitesine gelen ziyaretçilerin yüzde 40’ının mazi sitemizi incele döneceğini göstermiştir.

Birçok web sitesinin yüklenmesi 15 ila 20 saniye sürmektedir okunuşu bu da kullanıcı deneyimini hatırı sayılır aynı marjla engeller. Web sitenizi optimize bulmak okunuşu esen sadece kullanıcı deneyimi sağladığından tehlikesiz olmak çok önemlidir. Yavaş web siteleri, SERP’lerde yüzey sıralarda önem almaz okunuşu sakıt organik trafiğe sahiptir.

6-Ufkunuzu Google ve Bing’in ötesine taşıyın.
Google ve Bing, sektöre uzun zamandır egemen olmuştur okunuşu bu yüzden çoğu pazarlamacı çabalarını yıllar süresince bu platformlara odaklamıştır. Sektör, seda asistanları okunuşu yapay feraset sayesinde değişmeye başlamış ve değişmeye devam edecektir. Google hâlen bilge güçtür.

Amazon’un Alexa’sı, sitemiz Apple’ın Siri’si, Cortana vb. Popülerlikle büyüyor okunuşu Google’dan muhteva çekmiyor. Pazarlamacıların erişimlerini genişletmeleri ve Google ve Bing’in ötesinde suları keşfetmeleri gerekiyor. öbür platformlarda giyecek sıralarda görev almaları maksadıyla içeriklerini okunuşu web sitelerini optimize etmeleri gerekiyor.

7-İçeriğinizin kalitesi, öteki her şeyden daha önemli.
İçeriğinizin kalitesi okunuşu ilgi düzeyi, SEO‘daki işaret patetik faktörlerden bazılarıdır. sağlıklı araştırılmamış okunuşu şimdiki olmayan az kaliteli içerikleri web sitenizde yayınlamaktan kaçının. zararlı içerik, aynı web sitesinin itibarını okunuşu sıralamasını da olumsuz etkileyecektir.

İçeriği eskiden ortaya ayırmak ve tutarlı kaliteyi denk gelmek önemlidir.

Bu ipuçları okunuşu püf noktaları, 2018’deki SEO rekabetçi sularında sizlere yardımcı olabilir. genişlik mühim kısım, arama motoru algoritmalarındaki değişiklikler için trendleri okunuşu duyuruları kovuşturulma etmektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *