2018 de 7 seo kuralıArama motoru optimizasyonu, zaman işaret politik dijital pazarlama stratejilerinden biridir. iyi ancak icraat olmadan, işletmeler rakipleri karşısında gerilemeye başlarlar.

Dijital pazarlama dünyasına uzaktan bildik iseniz, taharri motoru optimizasyonunu veya SEO’yu duymuşsunuzdur. SEO, günümüzün en stratejik sayısal pazarlama stratejilerinden biridir okunuşu bu çalışmayı rabıtalı tek şekilde yürütmeden, şirketler rakipleri ile yarışma edemezler.

SEO kararlı olarak geliştirilen tanınmayan stratejiler ve teknikler ile kalıcı gelişen eş alandır. Bununla birlikte, bu pazarlama tekniği, arama motoru algoritmalarında kararlı değişikliklere göl ayağı sağlamak zorundadır. Bu nedenle 2018’deki pazarlamacıların trendlere ilgi etmeleri okunuşu oyunda kalmaları gerekiyor.

Bu makalede, küçük işletme sahiplerinin ilerlemesine yardımcı tamamlanmak ve arama motoru oyununu rakiplerine hakkında galip gelmek düşüncesince yedi SEO emare okunuşu püf noktası ele alacağız. Bu stratejiler namuslu ancak şekilde uygulandığında, marka görünürlüğünü, taharri motoru sıralamasını okunuşu nesne) web sitesi performansını iyileştirmeye yardımcı olabilirler.

1-Sesli aramayı boşluk ardı etmeyin.
Google 2016’da, taşınabilir taharri platformundaki tümsek arama sorgularının yüzde 20’sinin ses daimî olduğunu duyurmuştu . Bu sayı, Google home, Amazon Alexa, Siri, Google Asistanı, Cortana vb. Gibi cihazların lansmanı ile artmıştır. Artan sayıda kişi, taharri çubuğunda taharri sorgusunu haber vermek yerine sesli sorular sorar. 2018 de bu oranın %30 lar civarında olacağı tahmin ediliyor.

Pazarlamacıların stratejilerini bu değişime uyacak şekilde düzenlemeleri gerekiyor. mazruf daha derinlemesine kuyruklu açar kelimelere okunuşu eş sanat yapısına ehil olmalıdır. Ayrıca, yevmi dilde kullanılan sözdizimini eklemek okunuşu iyi ancak fikirdir.

2-Önce taşınabilir düşünün.
Mobil arama zaten masaüstü aramayı aştı. Ses büsbütün arama, bunu 2018’de daha da hızlandıracaktır. Çoğu kişi, Alexa cihazlarından ve Google gibi ana asistanlardan değil, akıllı telefonlarından sesli taharri kullanır. Google okunuşu özge taharri motorları bu eğilimi ayrım etmiş ve mobil uyumlu web siteleri ilk sıralara yerleşmiştir.

Bu, Google’ın web sitelerini, akıbet yıllarda yaptığı gibi, masaüstü sürümü yerine hareketli sürümün kalitesine okunuşu içeriğine bakarak sıralayacağı anlamına gelir. Hızlandırılmış taşınabilir sayfalar, web sitelerinin ve şirketlerin oyunda ilerlemesine ve taharri motoru özet sayfalarında SERP henüz vücut sıralarda görev almasına asistan olacaktır. Google, hareketli sürümün kesinlikle başarım gösterdiğini, okunuşu derecesinde çabuk yüklendiğini ve sayfaları sıralamaya başlamadan geçmiş zaman nasıl kadar basitçe kullanılacağını değerlendirir.

3-Öne çıkan snippet’lerden gelen trafiği nazar ardı etmeyin.
Öne çıkan snippet‘ler, SERP’nin öte kısmında bulunan bilgilerin yoğunlaştırılmış benzer şeklidir. Web sitesi bağlantısının yanı sıra, içeriğin kısa aynı özeti ile arama motoru, kullanıcılara bili sağlar. Bu snippet’ler, organik trafiğin en az yüzdelik 10’unu SERP’ler üstünde tamlanan işaret faziletli sonuçlardan almaktadır okunuşu bu dönem zarfında artacaktır, bu yüzden pazarlamacıların içeriği buna bakılırsa şekillendirmesi gerekir.

Bu snippet’ler, kullanıcı deneyimi üstünde pozitif etkisi olan ayrıntılı kuyruk sorgularına kökeninden kısa cevaplardır. taharri motoru kullanıcılarına, snippet bağlantısını tıklayıp, açıklamayı vermek daha alımlı gelmektedir. Verilerinizi ve içeriğinizi yapılandırarak okunuşu bilgileri kati okunuşu özlü tek şekilde saklayarak bundan faydalanabilirsiniz.

4-Anahtar kelimelerinizin ardındaki amaç önemlidir.
Arama sorgusunun ardındaki amaç, aptal asistanların ve yapay zekanın AI, araba öğreniminin ve henüz kişiselleştirilmiş yalnız taharri motoru deneyiminin birleşimi haysiyetiyle dikkate alınması gereken ekonomik sadece etken haline gelmiştir. Google, ancak kullanıcının mazi aramalarına ve eğilimlerine, bulunan konumuna okunuşu en alakalı okunuşu güncel bilgileri göndermek göre sorgunun ardındaki niyetine bakacaktır.

Bu, arama motorlarının kullanıcıların bir madde satın bürümek istemesi durumunda, Google’ın e-ticaret web sitelerini başka sayfalara ve medya satış noktalarına nazaran önceliklendireceği anlamına gelir. Kullanıcılar bir konuyu araştırmak istiyorsa, Google güvenilir medya sayfalarına evleviyet verir. İçeriğiniz bu değişim trendine fut uydurmalıdır.

5-Kullanıcı deneyimine web sitemizi inceleyin valör verin.
Kullanıcı deneyimi hâlen genişlik ehemmiyetli sıralama faktörüdür ve hepsi taharri motorları buna odaklanmıştır. Web siteniz şiddetle yalnız şekilde yüklenmeli, hem taşınabilir hem okunuşu masaüstü platformlarda problemsiz bir kez şekilde çalışmalı ve eksiksiz bölümlerine erişmesi kolaylık olmalıdır. Google çeşidinden yapılan anketler okunuşu araştırmalar , sitenin yüklenmesinin 3 saniyeden henüz ayrıntılı sürmesi durumunda, bir kez web sitesine gelen ziyaretçilerin yüzde 40’ının anlayışsız döneceğini göstermiştir.

Birçok web sitesinin yüklenmesi 15 ila 20 saniye sürmektedir ve bu siteyi incele da kullanıcı deneyimini hatırı sayılır sadece marjla engeller. Web sitenizi optimize erişmek okunuşu çok eş kullanıcı deneyimi sağladığından sakıncasız yaşamış olmak çok önemlidir. Yavaş web siteleri, SERP’lerde yüzü sıralarda arazi almaz ve az organik trafiğe sahiptir.

6-Ufkunuzu Google okunuşu Bing’in ötesine taşıyın.
Google okunuşu Bing, sektöre derinlemesine zamandır egemen olmuştur okunuşu bu yüzden çoğu pazarlamacı çabalarını yıllar boyunca bu platformlara odaklamıştır. Sektör, ses asistanları ve yapmacık anlak yardımıyla değişmeye başlamış okunuşu değişmeye ek edecektir. Google hâlâ hâkim güçtür.

Amazon’un Alexa’sı, Apple’ın Siri’si, Cortana vb. Popülerlikle büyüyor okunuşu Google’dan zımni çekmiyor. Pazarlamacıların erişimlerini genişletmeleri okunuşu Google ve Bing’in ötesinde suları keşfetmeleri gerekiyor. Diğer platformlarda yüzü sıralarda mahal almaları düşüncesince içeriklerini ve web sitelerini optimize etmeleri gerekiyor.

7-İçeriğinizin kalitesi, başka her şeyden henüz önemli.
İçeriğinizin kalitesi ve ilgi düzeyi, SEO‘daki genişlik patetik faktörlerden bazılarıdır. esen araştırılmamış ve şimdiki olmayan az kaliteli içerikleri web sitenizde yayınlamaktan kaçının. zararlı içerik, benzer web sitesinin itibarını ve sıralamasını da ebedî etkileyecektir.

İçeriği zamanında ortaya koymak okunuşu insicamlı kaliteyi müdafaa etmek önemlidir.

Bu ipuçları ve püf noktaları, 2018’deki SEO yarışçı sularında sizlere yaver olabilir. genişlik stratejik kısım, arama motoru algoritmalarındaki değişiklikler amacıyla trendleri ve duyuruları uyma etmektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *